کاربر عزیز:

ثبت محتوی مختلف از قبیل رزومه، محصول، کالا، فایل، نرم افزار، خدمت و …  در وب سایت پرمخاطب ایمنی به رایگان و برای همگان امکانپذیر است. کلیه  اطلاعات بارگذاری شده شما در صفحه اختصاصی شما با عنوان “ویترین” نمایش داده می شود. برای عضویت مطابق مراحل زیر اقدام کنید و بعد اطلاعات مورد نظر را مطابق راهنمای زیر ارسال فرمایید.  

  1. عضویت به عنوان “کاربر عادی”  
  2. ارتقای عضویت از کاربر عادی به “کاربر مشاور/فروشنده”

در صورتی که تمایل دارید خود و توانمندیهایتان را معرفی کنید یا رزومه خود را در ایمنی ثبت کنید روی دکمه  مقابل کلیک و فرم را تکمیل و ارسال کنید. در صفحه باز شده ثبت همه گزینه ها ضرورت ندارد اما هر چه درصد بالاتری از اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید شانس دیده شده ویترین شما بالاتر خواهد رفت.  حتما در قسمت لوگو/نماد یک عکس از خودتان  بارگذاری کنید. در کادر رزومه/معرفی بدون محدودیت در تعداد کاراکتر می توانید رزومه کامل خود را ثبت کنید. فراموش نکنید که در پایان کار حتما باید روی دکمه ذخیره کلیک کنید. 

در صورتی که دارای ایده و  یا مقاله ای می باشید و یا اینکه که تمایل دارید به عنوان فروشنده محصولات فیزیکی و مجازی (فایل، نرم افزار، کالا، خدمات)را عرضه کنید روی  دکمه مقابل کلیک و فرم را تکمیل کنید. شرکتها و موسسات می توانند بدون محدودیت و با امکان فروش آنلاین محصولات و خدمات خود را ثبت و در صفحه ویترین اختصاصی خود عرضه کنند. 

  • اگر به عنوان مشاور در سایت وارد نشده باشید قادر به مشاهده صفحات فوق نخواهید بود. پس حتما در سایت ثبت نام کنید، عضویت خود را به مشاور ارتقا دهید و بعد از ورود به عنوان مشاوره روی دکمه های بالا کلیک کنید. 
  • اگر در انجام مراحل فوق ابهامی دارید از طریق پیامک به شماره ۹۳۰۴۲۴۰۱۴۷ با ما ارتباط برقرار کنید.  
  • همچنین اگر انجام این مورد برایتان سخت است می توانید اطلاعات مربوط به رزومه/محصول/کالا/خدمت و … مورد نظر خود را به نشانی زیر ایمیل کنید تا ما در صفحه اختصاصی شما بارگذاری کنیم:   imeny.com@gmail.com

فروشگاه بر اساس بخش ها