ایمنی Safety Security HSE

 
 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
   

930929 بنر شما 15ک

 جستجو در وبکده ايمنيبازارچه ايمنيموسسات ایمنیآیین نامه ها و دستورعمل هارزومه متخصصانثبت رایگان اطلاعات شرکت/موسسهثبت رایگان فرصت شغلي جدیدثبت رایگان رزومه جديدثبت رایگان آگهي تبلیغاتی کالاها و خدمات

 

این صفحه: 800-ارزشیابی ریسک در محیط های کاری با استفاده از یک مدل چند معیاره فازی

960422 شرکت دانش بنیان سامان تهویه نیک پالایش 924 ک

950505 دومین سمینار سراسری تجارب موفق ایمنی در کارگاههای ساختمانی و عمرانی

960325 صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

950325 انتشارات حک: ناشر تخصصی کتاب های دانشگاهی HSE

کانال تلگرام ایمنی

هفتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي قزوین و انجمن علمي بهداشت کار ایران  13 لغایت 15  اردیبهشت ماه سال  1390 در قزوین برگزار شد. اين همایش ، يكي از بزرگترين گردهمايي هاي علمي كشور است كه با حضور صاحبنظران، محققين، دانشمندان و دانشجويان حوزه ایمنی و بهداشت حرفه ای بصورت دوسالانه برگزار ميشود.  در كنار ديگر ساير مجريان محترم ،"پايگاه اينترنتي ايمني" افتخار داشت رسالت طراحي و بروز رساني سايت رسمي همايش و  اطلاع رساني اين رويداد مهم  را از ماهها قبل از برگزاري تا پايان همايش بعهده داشته باشد.

   كميته علمي همايش  كميته اجرايي همايش  گالري عكس همايش  مقالات ارائه شده در همايش

 

ارزشیابی ریسک در محیط های کاری با استفاده از یک مدل چند معیاره فازی

 

-

 

 

ارزیابی ریسک یک مرحله حساس از فرایند مدیریت ایمنی است.اساسا ارزیابی ریسک شامل ارزشیابی ریسک در انجام فعالیت های کاری تلقی می گردد بطوریکه اطلاعات مناسب جهت پرداختن به اقدامات کنترلی مداخله ای را برای مدیران فراهم می نماید. مهمترین فعالیت در ارزیابی ریسک، انجام ارزشیابی ریسک می باشد اما علیرغم این اهمیت ، هرگز مقررات ملی یا بین المللی یک متدولوژی استاندارد را برای پرداختن به این مهم ، فرموله نکرده اند و لذا سازمانها جهت پذیرش یک رویکرد مناسب ،آزادند. در نتیجه ، عموما سازمان ها به استفاده از متدولوژی های ساده روی می آورند که مکررا قادر به تاکید بر کلیه جنبه های اصلی تاثیرگذار بر ریسک های محیط کار و ایجاد یک رتبه بندی دقیق از فعالیت های خطرناک نیستند.در این مقاله که معرفی یک متدولوژی جدید برای ارزشیابی ریسک است با هدف فائق آمدن بر محدودیت های رویکرد های سنتی بوده و روش جدیدی جهت رتبه بندی فعالیتهای خطرناک با استفاده از تصمیم گیری چند معیاره را ارائه می نماید. متدولوژی پیشنهاد شده مبتنی بر یک رویکرد تخمینی براساس تئوری منطق فازی می باشد.

 

-

واژگان كليدي :    ارزشیابی ، ریسک ، فازی،چند معیاره

 
 

نويسنده اول :

مجید علیزاده
دکتری ایمنی و سلامت شغلی
مدیر عامل شرکت مهندسی پایش سیستم مهرIMS
majidealizadeh@gmail.com
كد ثبت اين مقاله در سايت :  800

<<<< بازگشت به صفحه قبل

.....

 << بازگشت به صفحه قبل   

 

   

 

 
 
 
 

ارتباط با مدیریت سایت ایمنی :
ایمیل :    Email:       info@imeny.ir   
سامانه پیامکی :       SMS :   3000257757
کانال تلگرام:

https://telegram.me/imeny_telegram

 

عضویت در خبرنامه :

چنانچه تمایل دارید منتخب مطالب سایت از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد نام و نام خانوادگی خود را در کادر بالا و ایمیل خود را در کادر پایین ثبت و بعد روی دکمه "ارسال به خبرنامه" کلیک کنید:

Powered by WebGozar

 

کلیه حقوق این اثر محفوظ و متعلق به پايگاه اينترنتي ایمنی می باشد.          Copyright © 2009 - Imeny.com . All rights reserved