ایمنی Safety Security HSE

 
 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
   

حادثه فقط برای دیگران نیست. ایمن زندگی کنید.

 ثبت آگهی معرفی وب سایترزومه های ثبت شدهثبت آگهی معرفی شرکت/موسسه ایمنیثبت آگهی استخدام /فرصت شغلیثبت رزومهثبت آگهی معرفی کالاها و خدمات ایمنیثبت آگهی معرفی رویداد/همایش ایمنیسایر صفحات سایت

 

این صفحه: 799-بررسی نقش مدیران ارشد در بهبود وضعیت HSE در پروژه های عمرانی (مطالعه موردی: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء- مؤسسه ویژه شهید رجایی)

960422 شرکت دانش بنیان سامان تهویه نیک پالایش 924 ک

960622 کانال تلگرام ایمنی و بهداشت برای زندگی- 1027k

960622 دوره آموزشی تخصصی توسط NFPA در استانبول 166k

950325 انتشارات حک: ناشر تخصصی کتاب های دانشگاهی HSE

کانال تلگرام ایمنی

هفتمین همایش سراسری بهداشت و ایمنی کار به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي قزوین و انجمن علمي بهداشت کار ایران  13 لغایت 15  اردیبهشت ماه سال  1390 در قزوین برگزار شد. اين همایش ، يكي از بزرگترين گردهمايي هاي علمي كشور است كه با حضور صاحبنظران، محققين، دانشمندان و دانشجويان حوزه ایمنی و بهداشت حرفه ای بصورت دوسالانه برگزار ميشود.  در كنار ديگر ساير مجريان محترم ،"پايگاه اينترنتي ايمني" افتخار داشت رسالت طراحي و بروز رساني سايت رسمي همايش و  اطلاع رساني اين رويداد مهم  را از ماهها قبل از برگزاري تا پايان همايش بعهده داشته باشد.

   كميته علمي همايش  كميته اجرايي همايش  گالري عكس همايش  مقالات ارائه شده در همايش

 

بررسی نقش مدیران ارشد در بهبود وضعیت HSE در پروژه های عمرانی (مطالعه موردی: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء- مؤسسه ویژه شهید رجایی)

 

-

 

 

با توجه به رشد روزافزون اجرای پروژه های عمرانی در کشور و حجم عظیم سرمایه،مخاطرات فراگیر و تعدادزیاد افرادی که در این پروژه ها درحال فعالیت هستندضرورت توجه به سلامت نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه‏ی هر سازمان را از سوی مدیران ارشد در این پروژه ها دوچندان میکند. از این رو ایجاد محیطی ایمن و عاری از عوامل بالقوه آسیب رسان به منظور تامین سلامت افراد شاغل در پروژه های عمرانی اعم از کارکنان و پیمانکاران پروژه ها و توجه به موضوعات زیست محیطی در راستای تحقق توسعه ی پایدار از اولویت های مدیران ارشد میباشد . در این مقاله ضمن بررسی جامع نقش و تاثیر مدیران ارشد در ایجاد بستر مناسب جهت پیشبرد اهداف HSEدر پروژه های عمرانی به بررسی نگرش، تصمیمات و نقش مدیران ارشد(مدیر عامل و مدیران پروژه های عمرانی)در خصوص موضوعات HSE در موسسه ویژه شهید رجایی به عنوان نمونه می پردازیم.

 

-

واژگان كليدي :    مدیران ارشد، HSE، پروژه های عمرانی

 
 

نويسنده اول :

محمود بشیری نسب
کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی
، سرپرست واحد HSE سازمان مهندسی و عمران شهر تهران
mahmoodbashiri@yahoo.com
كد ثبت اين مقاله در سايت :  799

<<<< بازگشت به صفحه قبل

.....

 << بازگشت به صفحه قبل   

 

   

 

 
 
 
 

ارتباط با مدیریت سایت ایمنی :
ایمیل :    Email:       info@imeny.ir   
سامانه پیامکی :       SMS :   3000257757
کانال تلگرام:

https://telegram.me/imeny_telegram

 

عضویت در خبرنامه :

چنانچه تمایل دارید منتخب مطالب سایت از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد نام و نام خانوادگی خود را در کادر بالا و ایمیل خود را در کادر پایین ثبت و بعد روی دکمه "ارسال به خبرنامه" کلیک کنید:

Powered by WebGozar

 

کلیه حقوق این اثر محفوظ و متعلق به پايگاه اينترنتي ایمنی می باشد.          Copyright © 2009 - Imeny.com . All rights reserved