عضویت در سرور جدید

   

 صفحه نخست
سفارش تبلیغات
عضويت
مشاوره ایمنی
رزومه جویندگان کار
ثبت آگهی استخدام
ثبت رزومه جدید
ثبت آگهی اطلاع رسانی رایگان

970107 سرور جدید ایمنی 214ک

 

   آرشیو تمام مطالب    اخبار/ گوناگون  
   حوادث    قوانین/آیین نامه ها/دستورعمل ها و استانداردهای مرتبط با ایمنی  
   رویدادها: همایش/نمایشگاه/جشنواره//کارگاه و دوره آموزشی    فرصت های شغلی/آگهی های استخدام  
   معرفی شرکتها و موسسات فعال در حوزه ایمنی    آگهی کالاها و خدمات ایمنی و امنیتی  
   علمی آموزشی    رزومه متخصصان و جویندگان کار در حوزه ایمنی  

این صفحه: مهم ترین نمایشگاههای ایمنی و آتش‌نشانی جهان

 

961218 1945k ایجاد صفحه اختصاصی

961214 حوادث کاری مهندس بخارایی 1143K

960422 شرکت دانش بنیان سامان تهویه نیک پالایش 924 ک

970107 سرور جدید ایمنی 257ک

کانال تلگرام ایمنی

 

کد ایمنی: 8845  تاریخ: 1396/07/14

  www.imeny.com
   

 

مهم ترین نمایشگاههای ایمنی و آتش‌نشانی جهان

   

پایگاه اطلاعات ایمنی: دولت‌های بزرگ ضمن درنظر گرفتن بودجه‌های قابل توجه برای واحدهای امدادی، مدیریت آنها را هم ردیف مهم‌ترین سازمان‌های مستقل کشور در نظر گرفته‌اند تا ضمن دارا بودن اختیارات اساسی، همواره در کانون توجه و رفاه باشند.

 بنا به گزارش ایمنی(www.imeny.com) هرقدر زیرساخت‌های یک کشور در حوزه ساخت‌وسازبناهای شهری کامل و ایمن باشد، هر قدر هم که بودجه برای ساخت اصولی ساختمان‌ها و خیابان‌ها و فضاهای شهری و جاده‌ای اختصاص داده شود و هر قدر زیبایی و استحکام و مقاومت سازه‌ها تقویت شود، باز هم مدیریت بحران و توجه به ساختارهای مورد نیاز برای وقوع اتفاقات پیش‌بینی نشده، از جمله اصول اساسی برای مدیریت شهری و ایجاد آرامش در شهروندان است. همین موضوع باعث شده تا کشورهای مهم و پیشرفته در جهان اگرچه از نظر توجه به تمام استانداردهای شهرسازی و مهندسی معماری در بهترین شرایط قرار دارند اما مهم‌ترین بخش از بودجه و نیروی‌انسانی را برای سازمان‌های مرتبط با امداد و نجات هزینه می‌کنند تا همواره برای هرگونه بحرانی آمادگی داشته باشند. پیش‌بینی وقوع یک حادثه از جمله سیل، زلزله یا آتش‌سوزی و توفان غیرممکن است اما می‌توان برای رفع سریع یک بحران بزرگ آماده بود. اینجاست که دولت‌های بزرگ ضمن درنظر گرفتن بودجه‌های قابل توجه برای واحدهای امدادی، مدیریت آنها را هم ردیف مهم‌ترین سازمان‌های مستقل کشور در نظر گرفته‌اند تا ضمن دارا بودن اختیارات اساسی، همواره در کانون توجه و رفاه باشند. امروزه توجه ویژه به بخش‌های امدادی از جمله بیمارستان‌ها، آتش‌نشانی‌ها و گروه‌های فعال در امر نجات جان مردم، باعث شده تا ضمن شکل‌گیری انجمن‌ها و سازمان‌ها و نهادهای قدرتمند بین‌المللی رویدادهای نمایشگاهی مهمی نیز در این عرصه شکل بگیرد. رویدادهایی که با توجه به سطح اهمیت، آنها را می‌توان هم ردیف پولسازترین نمایشگاه‌های جهان از جمله عنوان‌های تسلیخاتی، نفت و پتروشیمی و خودرو قرار داد. «اکسپوآرت» در این گزارش نگاهی دارد به برخی از مهم‌ترین رویدادهای امداد و نجات در کشورهای مختلف.

 

نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیت لندن
انگلیس صاحب یکی از مهم‌ترین رویدادها در زمینه امداد و نجات است. مرکز نمایشگاهی ExCeL در لندن هر سال از ۳۰خرداد تا یکم تیر، میزبانی نمایشگاه تجهیزات ایمنی و امنیت لندن با عنوان تجاری «IFSEC» را برعهده می‌گیرد. بر اساس آمارهای جهانی، این رویداد پیشتاز صنعت ایمنی و امنیت تمام اروپاست که امکان ورود مخاطبان به بازارهای بین‌المللی را فراهم می‌کند. متخصصان امنیت به منظور بازدید از آخرین نوآوری‌ها و دریافت اطلاعات از بهترین‌های این صنعت، همگی در یک مکان و در طول ۳روز، در سایت ExCeL جمع می‌شوند. این نمایشگاه در ارائه محصولات و خدمات مربتط با ایمنی شهری، ماشین‌آلات بروز برای نجات جان مصدومان، خرید و فروش خودروهای امدادی به‌ویژه ماشین‌های آتش‌نشانی، تربیت نیروهای امدادی و... فعال است. این نمایشگاه تنها رویدادی است که تمام زنجیره خرید را در یک مکان دور هم جمع می‌کند. بازدیدکنندگان‌ارشد را افرادی چون مدیران امنیتی، سران امنیت، سران‌تسهیلات و ایمنی، مدیران، روسای امور امدادی و... تشکیل می‌دهند. بخش‌های سطح دوم نیز شامل حمل‌ونقل، دولت محلی، ساختمان، بیمه، تفریح، بانکداری و مالی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نشر و رسانه است. «IFSEC» آخرین فناوری‌ها برای امنیت شهری و ساختمانی را با حضور بیش از ۸۰۰ تولیدکننده و توزیع‌کننده به نمایش می‌گذارد. سیستم‌های امنیت فیزیکی، نظارت تصویری، کنترل دسترسی، ضد نفوذ و کنترل محیط، سایبری، امنیت یکپارچه، حفاظت از آتش، تشخیص، هشدار، آبپاش، روشنایی اضطراری در نمایشگاه IFSEC و FIREX در این رویداد ارائه می‌شود. مخاطبان با حضور در این رویداد در جریان بیش از ۱۰۰ مورد از نوآوری قرار می‌گیرند. ضمن اینکه قادر خواهند بود با صدها نام تجاری و نشان در صنایع ایمنی و آتش‌نشانی آشنا شوند. بر اساس آمارهای موجود، هر سال بیش از ۴۰ نمایندگی از آتش‌نشانی‌های مطرح اروپا، امریکا و آسیا در این رویداد، حضور پیدا می‌کنند. بیش از ۴۰ سال است که این نمایشگاه در مرکز توجه قرار دارد و این اطمینان را به مخاطبان می‌دهد که هر سال برای ارتقای شرایط ایمنی شهری می‌توان به فکر راهکارهای تازه‌ای بود. این رویداد در آخرین دوره بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده و ۶۵۰ تولیدکننده برتر، تامین‌کننده و توزیع‌کننده را به خود جذب کرد. این نمایشگاه بیش از امنیت سنتی و راه‌حل‌های آتش‌سوزی، راه‌حل‌های بیومتریک، امنیت IP، ساختمان‌های هوشمند ارائه می‌دهد. در واقع مخاطبان با حضور در این رویداد همراه با تولیدکنندگان پیشرو، توزیع‌کنندگان و تامین‌کنندگان آخرین دستاوردهای بازارهای ایمنی و امنیت ساختمان‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 اینترسک در امارات متحده عربی
نمایشگاه ایمنی و امنیت دوبی هر سال ابتدای بهمن مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می‌شود. «Intersec» عنوان تجاری این رویداد است که به عقیده کارشناسان نمایشگاهی پیشرو در حوزه ایمنی شهری در سراسر جهان به شمار می‌آید. این نمایشگاه با بیش از ۱۲۰۰ غرفه‌ نمایشگاهی و با وجود غرفه سازی و غرفه داران با دانش ، به نوعی بزرگترین نمایشگاه در صنعت ایمنی و امنیت است و بازدیدکنندگانی از ۱۱۸کشور دنیا در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.
در اینترسک می‌توان از ابداعات و اختراعات، فناوری‌های‌نوین و پیشرفته و محصولات بسیاری که در حوزه ارتقا امنیت شهری کاربرد دارند، بازدید کرد. محصولات و تجهیزات بسیاری در این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف از قبیل امنیت تجاری، آتش‌نشانی و نجات، ایمنی و بهداشت و امنیت داخلی و پلیس وجود دارد که ازسوی تولیدکنندگان بزرگ و به نام این صنعت ارائه می‌شود که سعی دارند بهترین و رقابتی‌ترین قیمت‌ها را به بازدیدکنندگان عرضه کنند.
مخاطبان با حضور در اینترسک در ۳ روز با بیش از ۳۱ هزار تصمیم گیرنده ملاقات کرده و ارتباط برقرار می‌کنند. ضمن اینکه ۴۰ درصد از بازدیدکنندگان این رویداد در هیچ رویداد دیگری حضور پیدا نمی‌کنند.
اینترسک فضایی با ۱۲ سالن و ۵۱ هزار مترمربع مساحت را در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های دوبی دربرمی گیرد. در سال ۲۰۱۶میلادی بیش از ۵۰۰ شرکت برای نخستین بار محصولات خود را در نمایشگاه ارائه دادند. آنطور که در وب‌سایت رسمی این نمایشگاه آمده برای سال ۲۰۱۷میلادی یک سالن جدید به مجموعه نمایشگاهی این رویداد افزوده خواهد شد و انتظار می‌رود این نمایشگاه با یک رشد ۱۰ درصدی، جایگاه ارزشمندتری در عرصه بازار جهانی کسب کند. بخش‌بندی محصولات در نمایشگاه اینترسک امارات شامل امنیت شهری، امداد فوری، ایمنی و سلامت، آتش و نجات، امنیت و حفاظت ملی، امنیت فیزیکی و خودروهای آتش‌نشانی و امدادی است. بازدیدکنندگان آن را نیز طیف متخصصی از افراد مرتبط شامل توزیع‌کنندگان، عمده‌فروشان، فراهم‌کنندگان خدمات، تولیدکنندگان، ارگان‌های دولتی و... تشکیل می‌دهند. بر اساس آمارهای رسمی بیش از ۶۰ رسانه اخبار نمایشگاه امنیت دوبی را زیر پوشش قرار می‌دهند.
نمایشگاه ایمنی و امنیت قزاقستان
به آلماتی می‌رسیم. رویداد ایمنی در این کشور با عنوان تجاری «Securika Kazakhstan» شناخته می‌شود، در واقع یکی از کامل‌ترین نمایشگاه‌های جهان در عرصه ارائه خدمات امداد و نجات و ایمنی محیط است. این رویداد که از ۳۰ فروردین تا یکم اردیبهشت فعال است، تمام فعالیت‌های صنعتی مرتبط با ایمنی محیط کار و امداد و نجات را در بخش آسیای مرکزی هدف قرار می‌گیرد.
این رویداد البته دو بخش اصلی دارد که بخش نخست مربوط به ایمنی فیزیکی و دومی مربوط به فناوری‌های مرتبط با ایمنی است. در این گزارش با توجه به موضوع امنیت فیزیکی، بخش نخست را بررسی می‌کنیم.
بخش تجاری این رویداد با عنوان «حفاظت، امنیت، نجات و آتش‌نشانی ایمنی» قزاقستان مکانی برای ملاقات حرفه‌ای‌ها و متخصصان در مسائل حفاظت، امنیت، آتش‌نشانی و زمینه‌های از این دست بود امکان درک نیازهای مشتری فعلی، ردیابی و آگاهی از فعالیت‌های رقبای جهانی، آشنایی با جدیدترین خودروهای امدادی، برگزاری جلسات مستقیم با مخاطبان و طیف گسترده‌ای از متخصصان را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند. بازدیدکنندگان سالانه نمایشگاه تجاری حفاظت، امنیت، نجات و آتش‌نشانی ایمنی را متخصصان حوزه ایمنی شهری، واحدهای آتش‌نشانی، ارگان‌های دولتی، سازمان‌های مجری قانون، شهرداران، مسئولان سیستم‌های امنیتی، بانک‌ها، ساختمان‌های بزرگ اداری، فرودگاه‌ها، سالن‌های برگزاری کنسرت و مجتمع‌های ورزشی، فعالان و متخصصان بخش‌های ارتباطات و... تشکیل می‌دهند.

 نمایشگاه ایمنی و امنیت هند (safety India)
مرکز همایش و نمایشگاه بمبئی میزبان این رویداد است. هر سال از ۱۷ تا ۱۹ فروردین نمایشگاه ایمنی و امنیت هند با عنوان تجاری (safety India) برگزار می‌شود. ۴دوره برگزاری موفق این نمایشگاه در زمینه راهکارهای ایمنی محیطی، هند را در ردیف به روزترین نمایشگاه‌ها و رویدادهای صنایع آتش‌نشانی، ایمنی و امنیت قرار داده است. به واسطه این نمایشگاه مخاطبان می‌توانند از آخرین فناوری‌ها، ایده‌ها و روش‌های کاربردی روز دنیا آگاه شوند.
نمایشگاه ایمنی بمبئی بیش از ۲ هزار بازدیدکننده متخصص را از دیگر کشورهای جهان به خود جذب می‌کند. اگرچه عمر «safety India» زیاد نیست اما در طول همین چند سال این نمایشگاه به مرکزی بزرگ برای دستیابی به منابع اطلاعاتی و تجاری برای فروشندگان، توزیع‌کنندگان، آتش‌نشانان، مدیران ارشد مالی، مدیران فناوری اطلاعات و نهادهای جامعه مدنی تبدیل شده است. در حالی که فعالان «بازار امنیت» هند خود را برای موج تازه‌ای از رشد و پیشرفت در این صنایع آماده می‌کنند، پنجمین دوره نمایشگاه امنیت هند برای ارتقای سطح کیفی نمایشگاه، با ۸ رویکرد ویژه اساسی و با تمرکز روی بخش‌های مختلفی چون سیستم‌های یکپارچه مدیریت ساختمان، شهرهای هوشمند، خانه‌های‌هوشمند، بانکداری نوین و صنایع آتش‌نشانی در دوره جدید برگزار می‌شود.
محصولات نمایشگاه امنیت هند غیر از چند مورد شامل آتش‌نشانی حرفه‌ای، فناوری‌های آتش‌نشانی، خودروهای امدادی، آموزش امدادگران بین‌المللی و روش‌های حراست و نگهبانی است. براساس اطلاعات درج شده در وب‌سایت رسمی این رویداد، کسب عنوان بهترین نمایشگاه صنایع ایمنی، اتوماسیون و امنیت از جمله افتخاراتی است که در سطح بین‌المللی به این رویداد اعطا شده است. روش‌های کامل ایمنی شهری و سیستم‌های امنیتی و حراست در بخش‌های مختلف این رویداد تعریف شده است.
مخاطبان در بازدید از سالن‌های اصلی نمایشگاه بمبئی قادر هستند از بخش‌هایی چون شهرهای هوشمند، بخش بانکداری، خدمات مالی و بیمه، خرده‌فروشی، املاک و مستغلات، توسعه صنعتی و زیربنایی، مدیریت امکانات، نفت و گاز و امنیت اطلاعات، امنیت داخلی، واکنش‌های سریع، کنترل دسترسی و محیط، ایمنی و گاردهای انسانی، تجهیزات حفاظت فردی، نرده‌های محافظ، و سیستم‌های کنترل از راه دور بازدید کنند.

منابع
intersecexpo. com
aips. kz
secutechindia. co. in
ifsec. co. u

 

   <#f:213/>
   <#f:150/>
 

 موقعیت/منطقه :  <#f:559/>

 

 <#f:656/> :  <#f:657/>

 

 <#f:658/> :  <#f:659/>

 

 <#f:660/> :  <#f:661/>

 

 آدرس :  <#f:662/>

 

 تلفن :  <#f:663/>

 

 ایمیل :  <#f:664/>

 

 <#f:665/> :  <#f:666/>

 

 <#f:667/> :  <#f:668/>

 

 <#f:669/> :  <#f:670/>

 

 تاریخ انقضای این آگهی :  <#f:671/>

   ارسال کننده آگهی : <#f:526/>

دریافت اطلاعات بیشتر / به نقل از  <#f:498/>

(447)

امتیازدهی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 
نظرات بینندگان
این آیتم فاقد نظر می باشد
 << بازگشت به صفحه قبل   

 

   

 

 
 
 
         

تماس با ما


www.imeny.com

 پست الکترونیک: info@imeny.ir

 سامانه پیامک   : 3000257757

تلگرام:

@imeny_telegram

 

 

دسترسی سریع


صفحه نخست سفارش تبلیغات عضويت وبکده ايمني مشاوره ایمنی آیین نامه ها و دستورعمل ها رزومه جویندگان کار ثبت آگهی استخدام ثبت رزومه جدید جستجو در سايت معرفي سايت ها اطلاعات ايمني مواد شيميايي (MSDS) ثبت آگهی اطلاع رسانی رایگان تماس با ما پرداخت وجه سایر صفحات سایت

 

آمار سایت


 - امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
 - کل بازدید : 18530115
 - بازدید امروز : 1669
 - بازدید این صفحه : 1061049 11
 - سابقه فعالیت سایت تا امروز : -4310 - روز
         
         

کلیه حقوق این اثر محفوظ و متعلق به پايگاه اينترنتي ایمنی می باشد. Copyright © 2009 - Imeny.com . All rights reserved