ایمنی Safety Security HSE

 
 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
   
 
960307 مروجان 256 ک

از -3951- روز قبل ( 18 شهریور 1385) تاکنون پیوسته و بروز در خدمت شما بوده ایم.

 

این صفحه : ابتکار:با تقویت مقررات بین المللی برکاهش تخریب محیط زیست براثر جنگ تاکید شود

همایش ها و رویدادهابازارچه ايمنيموسسات ایمنیآیین نامه ها و دستورعمل هارزومه متخصصانفرم ثبت موسسه جديد ايمنياعلام فرصت شغلي جدیدثبت رزومه جديدمعرفي سايت هافرم سفارش آگهي جدید در بازارچه ايمنيفرصت های شغلی موجود

 

 

کد آگهی: 8165  تاریخ: 1395/07/07

 

ابتکار:با تقویت مقررات بین المللی برکاهش تخریب محیط زیست براثر جنگ تاکید شود

  www.imeny.com

 بر اساس اعلام پایگاه اطلاعات ایمنی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ضروری است با تقویت مقررات بین المللی، بر کاهش تخریب محیط زیست و طبیعت بر اثر جنگ و مسئولیت پذیری بیشتر دولت ها در این حوزه تاکید شود.

 در گزارش ایمنی(www.imeny.com)آمده است: <#f:555/>

 

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، معصومه ابتکار در بازدید از نمایشگاه یاد یاران که همزمان با هفته دفاع مقدس در پارک طبیعت پردیسان در حال برگزاری است به رابطه جنگ و محیط زیست اشاره کرد و افزود: در کنار تمام تخریب ها به ویژه آسیب های انسانی جنگ، محیط زیست نیز از جمله حوزه هایی است که دچار خسارت های فراوانی از جنگ می شود و این موضوعی است که ایران طی هشت سال دفاع مقدس و جنگ ها و ناامنی های منطقه به خوبی آن را درک کرده و البته از آن آسیب دیده است.
*** دفاع مقدس بخشی از هویت ما است
ابتکار در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه انجام اقدامات فرهنگی همچون برپایی نمایشگاه در حوزه دفاع مقدس می تواند در بازگویی واقعیت ها و اتفاقات آن دوران برای نسل های نوجوان و جوان جامعه موثر باشد، تاکید کرد: البته بازگویی هشت سال دفاع مقدس باید به دور از شعارزدگی همراه با واقعیت ها و حقایق آن دوران باشد تا منجر به درک نسل جوان و نوجوان جامعه از آن دوران و استحکام رابطه نسل های مختلف کشور شود.
معاون رئیس جمهوری افزود: انتقال درست حقایق دوران دفاع مقدس به نسل نوجوان و جوان جامعه که شرایط آن دوران را ندیده و درک نکرده اند، منجر به فهم عمیق تر و بیشتر از فداکاری و ایثار شهدا، جانبازان و آزادگان و تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی در جامعه می شود.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بسیاری از نوجوانان و جوانانی که طی هشت سال دفاع مقدس، به مقام رفیع شهادت، جانبازی و ایثارگری رسیدند، از شرایط بسیار خوب شغلی، تحصیلی و زندگی برخوردار بودند ولی برای حفظ خاک وطن و دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام بر تمام خوبی ها و خوشی های دنیوی چشم بستند و این موضوعی است که باید با واگویی حقایق به نسل های کنونی منتقل شود. 
*** ضرورت بهره گیری از زبان هنر و تقویت روحیه پرسشگری برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس
وی خاطرنشان کرد: زبان هنر همواره یکی از بهترین زبان ها برای انتقال مفاهیم اصیل و فرهنگی در جهان بوده و هست و از این رو باید در انتقال مفاهیم دفاع مقدس نیز از آن بهره گرفت. 
ابتکار همچنین بر اهمیت تقویت روحیه پرسشگری در نسل جوان و نوجوان و برخورد درست با این موضوع تاکید کرد و افزود: پاسخگویی صحیح به سوالات مطرح شده در ذهن نوجوانان و جوانان منجر به تقویت احساس هویت در آنها و تعمیق ارتباط با دفاع مقدس و ایثارگری های آن دوران می شود. 
معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه دفاع مقدس بخشی از هویت ما است، گفت: ارتباط یک سویه و عدم ایجاد فضای پرسشگری برای نسل نوجوان و جوان در این زمینه منجر به ایجاد شکاف و فاصله میان نسل های گذشته و کنونی در حوزه دفاع مقدس شده است.

*** تاکید ابتکار بر ضرورت تقویت روحیه ایثارگری برای کارآمدسازی ساختارهای سازمانی 
همچنین ابتکار به مناسبت هفته دفاع مقدس با جمعی از ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و امام شهداء، گفت: تقویت روحیه ایثارگری برای کارآمد سازی ساختارهای سازمانی ضرورت دارد و با توجه به اینکه جایگاه سازمان حفاظت محیط زیست به لحاظ کمیت حضور خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان در میان دستگاه های دولتی جایگاه ویژه ای است، انتظار داریم این حضور در میزان کارآمدی، توانمندی و سلامت اداری سازمان نیز موثر باشد.
معاون رئیس جمهوری ضمن تاکید بر ضرورت قدردانی از شهداء، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: آرامش، اقتدار و امنیت کنونی کشور مرهون روحیه ایثار و فداکاری شهداء، ایثارگران و جانبازان است.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه با گذشت زمان، حقایق بیشتری از مظلومیت و حقانیت ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله در سطح جهانی مشخص می شود، اظهار کرد: به رغم همه حمایت های جهانی از طرف مهاجم به ایران، تنها سرمایه و دارایی ایران در زمان هشت سال دفاع مقدس که همان سرمایه اجتماعی و روحیه ایثار و فداکاری حاکم در آن دوران بود، موفقیت کشور در این عرصه را رقم زد.
وی اشاره ای هم به تلاش ها و از خودگذشتگی سربازان گمنام امام زمان در دفاع از مرزهای کشور، همچنین رشادت و جانبازی مدافعان حرم در زمان کنونی داشت و خاطرنشان کرد: در نتیجه همین ایثارها است که ایران به رغم قرار گرفتن در نقطه ای از دنیا که کانون بسیاری از جنگ ها، ناامنی ها و آشوب ها است، در آرامش نسبی قرار دارد. 
وی از ایثار، فداکاری و روحیه حاکم در زمان هشت سال دفاع مقدس به عنوان چراغ درخشان مسیر زندگی در شرایط حال و آینده یاد کرد و افزود: همین چراغ روشن است که یادآور ارزش ها می شود.
ابتکار ضمن تاکید بر اینکه از شهداء شرمنده ایم، تنها یک شعار نیست، تصریح کرد: هرگز نباید فراموش کنیم که تمام ایثارگری ها و جانبازی ها برای حفظ خاک میهن، انقلاب و جمهوری اسلامی به عنوان میراث امام (ره) بود و باید میراث دار درستی برای این فداکاری ها و از خودگذشتگی ها باشیم.
معاون رئیس جمهوری ادامه داد: در نبود تعهد و کم رنگ شدن ارزش ها، یادآوری و حفظ روحیه ایثارگری و فداکاری هشت سال دفاع مقدس مانند چراغی روشن به سالم سازی فضا کمک می کند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه کار ایثارگران، کاری تشکیلاتی، دوسویه و مهم است، خاطرنشان کرد: در حالی که موظف به ارائه خدمات به آن ها هستیم، حضور آن ها در یک تشکیلات سازمانی نیز اگر به درستی تعریف شود منجر به کمک های ارزنده به آن سازمان و ساختار می شود.
وی ادامه داد: با به کار گیری الگویی صحیح، حضور ایثارگران منجر به بهبود عملکرد، مقابله با تخلفات، انحرافات و مشکلات، همچنین اصلاح و پیشگیری از چالش ها و تخلفات می شود. 
ابتکار ضمن تاکید بر اینکه کارآمدی سازمانی، کارآمدی دولت و حکومت است، تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا از حضور ایثارگران و خانواده های شهداء و جانبازان برای کارآمدسازی ساختارهای سازمانی و دولتی بهره بگیریم.
همچنین مرتضی فرید مسئول هماهنگی امور شهداء و ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست با ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده در ارتباط با ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: در حال حاضر 1500 ایثارگر در سطح ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط زیست مشغول به فعالیت هستند و البته این سازمان به لحاظ تعداد شاغلان ایثارگر و اعضای خانواده های شهداء، جانبازان و ایثارگران دارای رتبه بسیار خوبی در میان دستگاه های دولتی است.

   <#f:213/>
   <#f:150/>
 

 موقعیت/منطقه :  <#f:559/>

 

 <#f:656/> :  <#f:657/>

 

 <#f:658/> :  <#f:659/>

 

 <#f:660/> :  <#f:661/>

 

 آدرس :  <#f:662/>

 

 تلفن :  <#f:663/>

 

 ایمیل :  <#f:664/>

 

 <#f:665/> :  <#f:666/>

 

 <#f:667/> :  <#f:668/>

 

 <#f:669/> :  <#f:670/>

 

 تاریخ انقضای این آگهی :  <#f:671/>

   ارسال کننده آگهی : <#f:526/>

دریافت اطلاعات بیشتر / به نقل از  ایرنا

(769)

امتیازدهی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 
نظرات بینندگان
این آیتم فاقد نظر می باشد

960320 دوره آموزشی یکساله HSE

960402 آگهی استخدام مدرس ایمنی و آتش نشانی در حوزه نفت

960415 فرصت شغلی در شرکت لوله و اتصالات البرز- 880k

960431 آگهی استخدام کارشناس HSE در شرکت IQS

960330 آگهی استخدام شرکت زیدون کوش جهت پروژه راهسازی

950329 آگهی استخدام شرکت داروسازی مداوا

آگهی استخدام شرکت فنی مهندسی تابان شهر

960327: جذب سرباز از دانش آموختگان ایمنی، بهداشت حرفه ای و محیط زیست (HSE) و سایر رشته ها در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

آگهی استخدام بهیاری،فوریت پزشکی،پرستاری در یک کارگاه ساختمانی

آگهی مناقصه سیستم آتش نشانی در یک شرکت معتبر دولتی

950505 دومین سمینار سراسری تجارب موفق ایمنی در کارگاههای ساختمانی و عمرانی

960325 صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

950325 انتشارات حک: ناشر تخصصی کتاب های دانشگاهی HSE

کانال تلگرام ایمنی

 << بازگشت به صفحه قبل   

 

   

 

 
 
 
 

به نظر شما مفید ترین بخش سایت ایمنی كدام است؟

اخبار و رويداد هاي ايمني
بانك اطلاعات موسسات ايمني كشور
قوانين و مقررات ايمني
مطالب علمي و آموزشي ايمني
فرصت هاي شغلي - ثبت رزومه
آگهي هاي تبلیغاتی - بازارچه ایمنی

  آمار بازدید سایت : 

  • کل بازدید: 15945723      
  • بازدید امروز : 7609              
  • بازدید این صفحه :  3138747  

8

0/7031

عضویت در خبرنامه :

چنانچه تمایل دارید منتخب مطالب سایت از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد نام و نام خانوادگی خود را در کادر بالا و ایمیل خود را در کادر پایین ثبت و بعد روی دکمه "ارسال به خبرنامه" کلیک کنید:

Powered by WebGozar

 

کلیه حقوق این اثر محفوظ و متعلق به پايگاه اينترنتي ایمنی می باشد.          Copyright © 2009 - Imeny.com . All rights reserved