ایمنی Safety Security HSE

 
 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
   

930929 بنر شما 15ک

 ثبت آگهی معرفی وب سایترزومه های ثبت شدهثبت آگهی معرفی شرکت/موسسه ایمنیثبت آگهی استخدام /فرصت شغلیثبت رزومهثبت آگهی معرفی کالاها و خدمات ایمنیثبت آگهی معرفی رویداد/همایش ایمنیسایر صفحات سایت

 

این صفحه: نصب تابلوی اطلاع رسانی درباره وضعیت ایمنی در ورودی بوستان ها

960422 شرکت دانش بنیان سامان تهویه نیک پالایش 924 ک

960325 صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

950325 انتشارات حک: ناشر تخصصی کتاب های دانشگاهی HSE

کانال تلگرام ایمنی

 

کد ایمنی: 8219  تاریخ: 1395/08/09

  www.imeny.com
   

 

نصب تابلوی اطلاع رسانی درباره وضعیت ایمنی در ورودی بوستان ها

   

پایگاه اطلاعات ایمنی: مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد:طبق مفاد قرارداد شهرداری با پیمانکاران، دستورالعمل سیستم مدیریتی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) باید در تمامی بوستان ها اجرا شود.

 بنا به گزارش ایمنی(www.imeny.com) <#f:555/>

 

به گزارش خبرگزاری مهر، علی محمد مختاری با اشاره به نحوه اجرای دستورالعمل های ایمنی در سطح بوستان های شهر تهران گفت: طبق دستور شهردار تهران در تمامی مفاد قرارداد پیمانکاران اجرای دستورالعمل ایمنی در خصوص مسائل ایمنی باید به طور مستمر و روزانه مورد بازبینی قرار گیرد و این موضوع در روند نظارت نیز مورد توجه است.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران افزود: از سال ۸۵ یعنی در حدود ۱۰ سال گذشته دستورالعمل ایمنی در سطح بوستان های شهر تهران وجود داشته است و در نقاط مختلف ابلاغ شده و هر سال این دستورالعمل مورد بازبینی قرار گرفته و بر حسن انجام کار در واحد (HSE) مستقر در سازمان های مختلف نظارت می شود.

مختاری با بیان اینکه سامانه HSE بهداشت، ایمنی و محیط زیست در دو هزار و ۲۷۱ بوستان محله ای، منطقه ای و فرا منطقه ای شهر تهران به اجرا درآمده است، افزود: این سامانه از یک سو منجر به ارتقاء اداره و مدیریت صحیح بوستان ها شده و از سوی دیگر امکان شناسایی به موقع خطرات را فراهم کرده و از بروز حوادث و اثرات نامطلوب بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی جلوگیری می کند.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران اعلام کرد: در دستورالعمل جدیدی که در خصوص سیستم مدیریتی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) صادر شده است، مقرر شده در ورودی همه بوستان ها مواردی که باید مورد بازبینی روزانه قرار گیرد در تابلوی مشخص، ذکر شود.

وی افزود: با مشخص شدن المان های موجود در بوستان ها همانند تابلوی برق و یا وجود آبنما، هم مردم و هم ناظر بیش از گذشته مسائل ایمنی را مورد توجه قرار می دهند و به نوعی نسبت به المان هایی که باید ایمنی در آنها مورد توجه باشد در ورودی بوستان با حساسیت بیشتری پیگیری به عمل می آورند.

مختاری اعلام کرد: اهمیت اجرای دقیق دستورالعمل سیستم مدیریتی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) تا آنجایی برای شهرداری تهران اهمیت دارد که اخیرا این موضوع بار دیگر توسط شهردار تهران به مناطق ۲۲ گانه بخشنامه شده و سازمان بازرسی شهرداری تهران مامور به کنترل روزانه (HSE) در سطح مناطق تهران شده است.

   <#f:213/>
   <#f:150/>
 

 موقعیت/منطقه :  <#f:559/>

 

 <#f:656/> :  <#f:657/>

 

 <#f:658/> :  <#f:659/>

 

 <#f:660/> :  <#f:661/>

 

 آدرس :  <#f:662/>

 

 تلفن :  <#f:663/>

 

 ایمیل :  <#f:664/>

 

 <#f:665/> :  <#f:666/>

 

 <#f:667/> :  <#f:668/>

 

 <#f:669/> :  <#f:670/>

 

 تاریخ انقضای این آگهی :  <#f:671/>

   ارسال کننده آگهی : <#f:526/>

دریافت اطلاعات بیشتر / به نقل از  مهر

(898)

امتیازدهی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 
نظرات بینندگان
این آیتم فاقد نظر می باشد
 << بازگشت به صفحه قبل   

 

   

 

 
 
 
 

ارتباط با مدیریت سایت ایمنی :
ایمیل :    Email:       info@imeny.ir   
سامانه پیامکی :       SMS :   3000257757
کانال تلگرام:

https://telegram.me/imeny_telegram

 

عضویت در خبرنامه :

چنانچه تمایل دارید منتخب مطالب سایت از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد نام و نام خانوادگی خود را در کادر بالا و ایمیل خود را در کادر پایین ثبت و بعد روی دکمه "ارسال به خبرنامه" کلیک کنید:

Powered by WebGozar

 

کلیه حقوق این اثر محفوظ و متعلق به پايگاه اينترنتي ایمنی می باشد.          Copyright © 2009 - Imeny.com . All rights reserved