چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات امروز چهارشنبه با حضور بیش از ۵۰ شرکت‌کننده داخلی و نمایندگان بزرگترین کمپانی‌های مطرح بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

در این نمایشگاه که با حضور قاسم نوده رئیس اتاق اصناف تهران گشایش یافت، انواع تجهیزات، فناوری‌ها، سیستم‌های اتوماتیک کشف، اعلام و اطفای حریق، حفاظت در برابر حریق غیرعامل، آتش‌خاموش‌کن‌های دستی جدید، علائم هشداردهنده راهنما، تهویه و رفتارشناسی حریق، آموزش و مشاوره، توسعه فرهنگ خود ایمنی، مدیریت شرایط اضطراری، ارزیابی ریسک، نقش بیمه در توسعه ایمنی بازارها و دیگر تجهیزات، خدمات و برنامه های مرتبط به نمایش گذاشته شده است.
ارتقای سطح علمی، بومی‌شدن دانش فنی و شناخت تجهیزات، معرفی تجهیزات شرکت‌های توانمند حوزه HSE، ترویج و توسعه فرهنگ خود ایمنی، تغییر نگرش های نوین در زمینه های ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست در تمام صنایع و ارائه برنامه ای نوین در عرصه سلامت و بهداشت جامعه از مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی،آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات است.
قرار است در اجرا و برگزاری این نمایشگاه سه روزه معاونت روابط کار و اداره کل بازرسی کار و مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افزایش آگاهی و فرهنگ سازی ایمنی فضای کسب و کار ضمن برپایی غرفه، چند کارگاه آموزشی با موضوعات ‘الزامات قانون کار و آیین نامه های حفاظت فنی و ایمنی کارگاه ها ‘ با حضور کارشناسان و صاحبنظران برگزار کنند.
همچنین ارتقای سطح علمی، ارائه فناوری های پیشرفته و تخصصی، معرفی تجهیزات شرکت‌های توانمند حوزه HSE، ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی، تغییر نگرش‌های جدید در زمینه‌های ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست در تمام صنایع و ارائه چشم‌اندازی نوین در عرصه سلامت و بهداشت جامعه، مهمترین اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی ایمنی،آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات است.
چهارمین نمایشگاه بین المللی بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات از امروز چهارشنبه ۱۲تا ۱۵ دی ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

رفتن به منبع جهت کسب اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *