استعفا نامه ی وزیر بهداشت

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، سیدحسن هاشمی در نامه استعفای خود که پنجم دی ماه به رئیس جمهوری نوشته شده، نوشت: تامین نشدن اعتبارات مورد نیاز حوزه سلامت را علت استعفای خود اعلام کرده است.
هاشمی در این نامه تاکید کرد: پس از خداوند دانا و توانا جناب عالی مطلع و شاهد هستید که این جانب صرفا با انگیزه خدمت به مردم و تحقق آرمان های امام و انقلاب و رهبری و نیز شهدا و جانبازان و ایثارگران عزیز، وارد دولت های یازدهم و دوازدهم شدم.
وی افزود: اعضای هیات دولت نیز گواهند که طی چند سال گذشته تلاش کرده ام که به این مرحله نرسیم اما مشکلات بودجه ای ادامه یافت.
هاشمی خطاب به روحانی نوشت: لازم می دانم از اعتماد حضرت عالی و مجلس شورای اسلامی در دوران فعالیت دولت های یازدهم و دوازدهم صمیمانه تشکر کنم.
وی اضافه کرد: در این سال ها با کمک های معاونان، روسای دانشگاه ها و همراهی نیروهای نظام سلامت در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین جامعه پزشکی، پرستاری، مامایی و پیراپزشکی در این سال ها توانستیم خدماتی هر چند نه آن چنان که در نظر بود، به هموطنان عزیز به ویژه طبقات محروم و مستضعف در اقصی نقاط کشور ارائه دهیم.
سید حسن روحانی امروز (پنجشنبه ۱۳ دی) با استعفای سید حسن هاشمی موافقت کرد و سعید نمکی، ایمونولوژیست و معاون اجتماعی سازمان برنامه و بودجه را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت معرفی کرد.
اجتمام *۱۰۰۳* ۳۰۶۳

انتهای پیام /*

رفتن به منبع جهت کسب اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *