ایمنی و ترافیک در دانشکده‌های پزشکی تدریس می‌شود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از توافق این پلیس با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تدریس یک واحد درسی با عنوان «ایمنی و ترافیک» در دانشکده‌های پزشکی و پرستاری خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار «تقی مهری» روز دوشنبه در دیدار با سردار «احمد نوریان» معاون اجتماعی ناجا با اعلام این مطلب افزود: در نظر داریم این واحد درسی در سایر رشته‌ها و واحدهای دانشگاهی نیز گنجانده و تدریس شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد: این اقدام در سال تحصیلی جدید و برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.
سردار مهری عنوان کرد: یکی از اولویت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی تقویت «پلیس یاران نوجوان» است و بررسی و تحقیقات نشان می‌دهد که ۱۸درصد از عوامل کاهش تصادفات بهره‌مندی از ظرفیت این پلیس بوده، بنابراین در نظر داریم از ظرفیت موثر ائمه جمعه و جماعات، فرهیختگان، دانشگاهیان، هنرمندان، ورزشکاران و… در راستای پیشبرد اهداف و ارتقاء فرهنگ ترافیک بهره بیشتری ببریم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی به ساماندهی موتورسیکلت‌سواران نیز اشاره و بیان کرد: برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف یکی از اولویت‌های پلیس راهور است.
سردار نوریان، معاون اجتماعی نیروی انتظامی نیز از تقویت تعاملات این معاونت با رده و پلیس‌های تخصصی خبر داد و گفت: به دنبال ارتقاء اعتماد عمومی به پلیس هستیم و معتقدیم همراهی مردم با نیروی انتظامی به کسب موفقیت‌های بیشتر منتج می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *